O firmie

W swoim portfolio posiadamy magazyny energii przeznaczone zarówno dla firm, jak i dużych, przemysłowych rozwiązań.
Dodatkowo dostarczamy ładowarki AC i DC do pojazdów elektrycznych o mocach od 3kW do 150kW, które przeznaczone są zarówno do użytku domowego, jak i do publicznych stacji ładowania.Nasza historia

Założona w 2017 roku, firma Shenzhen Atess Power Technology Co.,Ltd jest firmą koncentrującą się na rozwoju i produkcji inwerterów do domowego i przemysłowego magazynowania energii, a także ładowarek samochodowych. Marka ATESS zapewnia produkty najnowszej generacji, które cechują się najwyższą jakością. Marka ATESS posiada w Shenzhen, w Chinach, zaawansowany i w pełni zautomatyzowany zakład produkcyjny. Aby zapewnić szybką dostawę towaru oraz obsługę posprzedażową zbudowana została miedzynarodowa sieć serwisowa z biurami i magazynami, która znajduje się na 5 kontynentach.

Nasze produkty

Rozwiązania ATESS obejmują inwertery hybrydowe typu all-in-one, inwertery współpracujące z systemami akumulatorowymi oraz rozwiązania dla baterii litowych. Zakres mocy inwerterów wynosi od 5 kW do 1 MW i obejmuje zarówno zastosowania domowe, komercyjne, jak i przemysłowe. Portfolio ładowarek dla pojazdów elektrycznych obejmuje ładowarki o mocy od 3kW do 300kW AC i DC do użytku domowego oraz ładowarki przeznaczone dla publicznych stacji ładowania. Ładowarki kompatybilne są z wszystkimi popularnymi pojazdami elektrycznymi na rynku, jak również z e-busami i ciężarówkami. Od momentu założenia firmy, jej produkty zostały zainstalowane w ponad 60 krajach na całym świecie.

Zespół badawczo rozwojowy

Firma ATESS posiada zespół badawczo-rozwojowy, w którego skład wchodzi ponad 60 doświadczonych inżynierów. Jakie jest jego zadanie? Mianowicie każdego roku przeznacza on około 15% swoich przychodów na badania i rozwój. Laboratorium jest w pełni wyposażone w narzędzia badawcze. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić wiele niestandardowych potrzeb naszych klientów.

Nasze plany

W ciągu ostatnich lat marka ATESS pomogła setkom tysięcy ludzi oraz firm rozpocząć produkcję oraz konsumpcję energii produkowanej ze słońce. Dzięki temu uniknięto emisji milionów ton dwutlenku węgla! Fakt ten motywuje nas do ciągłego rozwijania naszych produktów, a co za tym idzie - zadbanie o ekologiczną przyszłość, które oparta będzie na zasilaniu energią czerpaną z technologii odnawialnych źródeł energii.